1. ÜLDTINGIMUSED

 1. Müügitingimused kehtivad IDASTUUDIO.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja TISLER DESIGNS OÜ (edaspidi idastuudio.ee) ja GEORG & SEBASTIAN OÜ (IDA Puit-betoonlauad ja eripakkumisel tooted) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
 2. IDASTUUDIO.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad idastuudio.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 3. Veebipood idastuudio.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.idastuudio.ee
 4. Tootekirjelduste ja tekstide kopeerimine ning avaldamine ilma TISLER DESIGNS OÜ kirjaliku loata on keelatud. 

2. MÜÜGILEPINGU JÕUSTUMINE

 1. IDASTUUDIO.EE müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
 2. IDASTUUDIO.EE ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest TISLER DESIGNS OÜ arvelduskontole.
 3. idastuudio.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja nõustub nendega. Sama kehtib IDA puit-betoonlaudade ja eripakkumisel toodete ostu korral, mida teostab GEORG & SEBASTIAN OÜ.

3. HINNAD

 1. Kõik idastuudio.ee veebipoes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20% (v.a eripakkumisel tooted ja IDA puit-betoonlauad, mis on ilma käibemaksu 20 % , sest seda teostab GEORG & SEBASTIAN OÜ)
 2. Ostudel lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile. (Itella SmartPOST, Omniva, kuller).
 3. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Kliendi ja Idastuudio.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 4. Veebipood idastuudio.ee jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.idastuudio.ee
 5. Klient on teadlik tarneinfost ning kinnitab selle läbilugemist ning infost teadliku olemist Müügitingimuste ning privaatsuse dokumendi aktsepteerimist ja makse sooritamist.
 6. Klient on teadlik alljärgnevast tarneinfost:
  1. Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.
  2. Kõikide JÄRELTELLITAVATE toodete tarneaeg on 1-30 nädalat.
  3. Kui tellitakse nii LAOS olevaid kui JÄRELTELLITAVAID tooteid ühe tellimusena, siis need postitatakse kliendini siis, kui kõik tooted laos olemas
  4. Juhul kui klient soovib eelmises punktis kirjeldatud tooteid, mis LAOS OLEMAS kohe kätte saada, siis tasub klient postikulu ise. Kirjuta meile sellest soovist info@idastuudio.ee
  5. Kui soovid teada toote täpset tarneaega antud ajahetkest alates, siis saada meile e-kiri

4. TELLIMUSE VORMISTAMINE JA KAUBA EEST TASUMINE

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
 2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.
 3.  Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada külalisena või püsikliendina.
 4. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makseviis ning vajutage “Esita tellimus”. 
 5. Müügileping jõustub pärast Kliendi tehtud makse laekumist pangakontole.
 6. Seejärel saadame Kliendile tellimuses sisetatud e-posti aadressile ostu kinnituse.
 7. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 8. Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R 10.00−17.00)

5. KOHALETOIMETAMINE

 1. Peale müügilepingu jõustumist komplekteerib idastuudio.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile. 
 2. idastuudio.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest idastuudio.ee pangakontole.
 3. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed. idastuudio.ee ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
 4. Veebipood idastuudio.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood idastuudio.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. TAGASTAMISÕIGUS

 1. Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Kliendil õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (Hiljem esitatud pretensioone olenemata tagastamise põhjusest ei rahuldata).  14 päeva tagastamisõigus EI KEHTI järgmistel juhtudel:
  • Kui Kliendiks on Äriklient ehk ettevõte, siis toote tagastamine EI OLE võimalik, vaid võimalik on tellimuse summas valida teine toode või väljastada tagastatava toote summa kinkekaardina (v.a. Broste Copenhagen brändi diivanid, mille puhul ei ole üldse tagastamine võimalik). Tagastatud toote eest raha tagasi ei kanta ärikliendi kontole. Palume enne tellimuse tegemist olla ostus kindel.
  • Juhul kui klient loobub ostust kui toode on TELLITUD (ehk et ei ole kohe laos) kliendile arvestades kliendi tarneaega (Oleme teinud brändi poole tellimuse just ekstra kliendi soovil) ja klient loobub tellimusest peale seda kui toode on juba brändilt tellitud, siis klient tasub brändi tarnekulud vastavalt brändile järgnevalt: House Doctor bränd 150€, Bloomingville 100€, J-Line Living 300€, 101CPH 100€, House Nordic 150€ ja Cooee Design 100€. Köikide teiste brändide puhul 100€.
  • Samuti ei ole toote tagastamine võimalik meie oma toodetud betoon-puitlaudade puhul kui klient on tellinud laua eritellimusena ehk esitanud lauatellimiseks omad tingimused (mõõdud, kõrguse, värvid jne) .
  • Toote tagastamine ei ole võimalik ka järeltellitavate vaipade ja järeltellitavate tekstiil toodete puhul. Samuti ei kuulu tagastamisele ka BROSTE COPENHAGENI brändi diivanid.
  • Toote tagastamine ei ole võimalik 101CPH brändi tellitavatele toodetele (juhul kui tootele on tehtud soodushinnaga pakkumine ja mille ostusumma ületab 1000€) v.a. juhul kui toode on defektiga. Palume enne tellimuse tegemist olla ostus kindel.
 2. Transpordi käigus kahjustada saanud toote puhul tuleb pretensioon esitada meile koheselt, kuid mitte hiljem kui 3 päeva jooksul pärast kättesaamist. 
 3. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Kauba pakendamisel jälgida juhendeid https://www.smartpost.ee/pakkide-saatmine/paki-pakendamine kodulehelt.
 4. Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks defektne kaup. Tagastamise kulude hinnakiri on sama, mis toote saatmisel ehk see tarne, mis klient valis kauba kättesaamisel, tasub klient tagastamisel samad kulud. Juhul kui toode, mida klient tellis oli järeltellimusel (ei olnud kohe laos) ja soovib tagastada, siis klient tasub brändi tarnekulud (sest teeme tellimuse brändi poole ekstra kliendi soovil) vastavalt brändile: House Doctor bränd 150€, Bloomingville 100€, J-Line Living 300€, 101CPH 100€, House Nordic 150€ ja Cooee Design 100€. Köikide teiste brändide puhul 100€.
 5. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus vabas vormis e-posti aadressil info@idastuudio.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Kliendi nime, toote nime ja tellimuse numbrit ning defektse toote puhul ka fotot toote veast. 
 6. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest.

7. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

 1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Kliendil õigus pretensioone esitada 14 päeva jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitama müüja.
 2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Klient teavitama idastuudio.ee-d probleemist e-posti aadressil info@idastuudio.ee ning esitama järgmise informatsiooni: nimi, kontaktandmed ja toote puudus. Vastav avaldus peab olema saadetud mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale defekti avastamist.
 3. idastuudio.ee ei vastuta:
 • Kliendi süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest
 • Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel
 • Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
  • Tagastamisele ei kuulu ka IDA puit-betoonlauad (mida teostab GEORG & SEBASTIAN OÜ) juhul kui tootele on tekitatud defekte inimkahju tagajärjel ning ei ole järgitud hooldusjuhendit ega kasutusjuhendit.

8. VÄÄRAMATUD JÕUD

 1. Veebipood idastuudio.ee ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood idastuudio.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. PRIVAATSUSTINGIMUSED

 1. Idastuudio.ee e-poe isikuandmete vastutav töötleja on TISLER DESIGNS OÜ, registrikood 14106877, aadress IDA 7a, 93811 Kuressaare, Saaremaa, telefon  +372 5623 0614 ja e-post info@idastuudio.ee
 2. idastuudio.ee e-pood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks.
 3. idastuudio.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
 4. idastuudio.ee saadab uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid või teavitades meid meili teel info@idastuudio.ee
 5. idastuudio.ee edastab isikuandmed volitatud töötlejatele:
  • Venipak
  • Itella
  • Swedbank
  • SEB
  • LHV
  • Küpsiste kasutamineParema ostukogemuse tagamiseks kasutab snug.ee veebileht küpsiseid ehk cookie’sid.Küpsistest keeldumineKasutajal on õigus keelduda küpsiste salvestamisest arvutisse. Vastava soovi korral peab kasutaja muutma oma veebilehitseja seadeid. Eri üüpi veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon on kuvatud veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsiste blokeerimisel peab kasutaja arvestama, et kõik veebilehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam kasutajale kättesaadavad olla.Mis on küpsis ehk cookie?Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad kasutaja arvutisse veebilehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse kasutaja veebilehitseja failikataloogi. Juhul kui kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav veebilehel http://www.aki.ee/et/kupsised. Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, rubriikide populaarsust ning muid veebilehel tehtavaid toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parandamise eesmärgil.
 6. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. idastuudio.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.