Drift vaas, 30cm, Walnut

68.00

Vaasid on pika ja keeruka toodanguga. Alustades vormidest, mille on käsitsi nikerdanud kunstnik ja endine balletitantsija Anders Pfeffer Gjengedal oma töökojas Oslo lähedal, Norras. Cooee on välja töötanud keraamiliste õõnsate vaaside originaalid, võimaldades neid kasutada koos vee ja värskete lilledega. Keraamiline vaas on kareda ja liivase pinnaga. Kivikeraamika sisaldab pisikesi terakesi, mis muudavad iga toote ainulaadseks.

”Meid ümbritsevat loodust kujundavad pidevalt elemendid. Alates suurtest muutustest läbi jääaegade kuni ilma igapäevase mõjuni mägikasele ja liivale rannas. Luuakse pehmed jooned ja orgaanilised vormid. Isegi näiliselt sirgel silmapiiril on kerge kõver. Meie kodudes ümbritsevad meid sirgjooned ja digitaalsed pinnad, nii et pehme kuju esemel võib olla tervitatav ja mugav koht silmade puhkamiseks.
– Anders Pfeffer Gjengedal

Materjal: Keraamika
Mõõdud: (cm): K: 30, Ø13
Kaal: 1000g
Kujundus: Anders Pfeffer Gjengedal

Kasutage vaasi välispinna puhastamisel ainult tolmulappi. Seest on vett hoidmiseks glasuuritud, kuid kuna keraamika on poorne materjal, siis soovitame vaasil aeg-ajalt kasutuskordade vahel kuivada lasta. Pange tähele, et mõned lilled võivad keraamilist pinda määrida ja värvida. Selle vältimiseks soovitame eelnevalt kaaluda tolmuka eemaldamist.

Tellimisel toodete tarneaega küsi info@idastuudio.ee

Toode on laos olemas

Hind sisaldab käibemaksu 22%
Tootekood: AG-08-??-??-ENDED Kategooriad: , , , , Sildid: ,
Drift vaas, 30cm, Walnut

Toode on laos olemas

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.