Cooee alustas 2005. aastal juveelifirmana, töötades pleksimaterjaliga. Sari jõuab suure vaatajaskonnani ja edu järgmistel aastatel. 2015. aastal laienes ettevõte uutesse kategooriatesse ja on tänaseks üks juhtivaid ja tunnustatud kaubamärke kodu interjööri ja aksessuaaride alal kogu Skandinaavias.

Pärast viljakat algust Põhjamaade turul sisenes ettevõte maailmaturule ja on viimasel ajal omandanud uusi kasvuvõimalusi.

Kuigi maailm on muutunud Cooee kollektsiooni koduks, jääb Cooee peakorter truuks oma juurtele Smålandi sügavuses. Siit sai alguse inspiratsioon ja teekond, mis jätkub eduka pereettevõttena. Meeskonna, toodete, teadmiste ja lao orgaaniline laiendamine oma kasvuga.

Asutajad Catrine Åberg ja Henrik Åberg on Åbergi perekonna kolmas põlvkond, kes on pühendunud hästi disainitud toodete aluspõhimõttele ja on kontseptsiooni edasi arendanud koostöös mitme Skandinaavia eduka disaineriga. See on aidanud kaasa veelgi suuremale kollektsioonile, mida Cooee Design täna pakub.
—-

IDASTUUDIO.EE – kodusisustuse e-pood – mööbel, valgustid, lastetoa mööbel ja sisustus, aksessuaarid koju ja kontorisse, toit ja jook, elustiilipood

100.00

Saadavus: Tellimisel. Küsi täpsemat tarneaega info@idastuudio.ee

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.