HK LIVING
HKliving on Hollandi sisustusbränd, mille asutasid Emiel Hetsen ja Sander Klaver. HKliving brändi loomisel on kasutatud mõlema looja perekonnanime esitähti. Loomingulise meele ja matemaatiku aju kombinatsioon on osutunud tõeliselt võidukaks. HKlivingu aluseks on taskukohased kollektsioonid, kuhu kuuluvad traditsioonilisest ja igapäevasest disainist inspireeritud tooted, mille ajalugu hoitakse au sees, kuid millele on antud kaasaegne välimus. Disainiprotsessis on peamine rõhk originaalstiili/mõjutuste austamisel, kuid samas keskendutakse ka taskukohaste ja kättesaadavate toodete loomisele.

HKlivingu peakorter asub Hollandis Dronteni linnas ning samas kohas asub ka nende pealadu. Lisaks sellele on neil jaotuskeskused Lähis-Idas ja USA-s, et varustada jaemüüjaid üle kogu maailma. Nende kollektsioonid on saadaval 70 riigis ja seda tänu ligi 3000 jaemüüjast koosnevale võrgustikule.

Ajalugu

2002. aastal oli Emiel Hetsen professionaalne antiigiostja, kes hankis kõige ainulaadsemaid ja kaunemaid esemeid ning andis neile esemetele uue elu, paigutades neid kaunitesse projektidesse üle kogu Euroopa. 2008. aastal oli vintage-mööbli ja valgustite nõudlus ülimalt suur ning Emiel hakkas otsima alternatiive, kuidas pakkuda oma klientidele rohkem tooteid ja valikuid. Ta võttis ühendust rahvusvahelises kaubanduses töötava lapsepõlvesõbra Sander Klaveriga, kes aitaks tal üles seada erinevate esemete tootmise Aasias. See viiski HKlivingu loomiseni. HKlivingut saatis edu juba alates esimesest päevast. Esimene kollektsioon, mis sisaldas vaid 28 toodet, sai ülemaailmselt populaarseks ja seda müüdi esimese aasta jooksul 12 riigis.

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.