OLSSON & JENSEN  bränd IDA sisustuspood www.idastuudio.ee

Rootsi bränd Olsson & Jensen esitleb mitmekesist valikut kvaliteetset portselani, lampe ja eri stiilides koduaksessuaare, millel on mõjutusi kõigist maailma nurkadest. Siit leiad muuhulgas nii Olsson & Jenseni populaarsed keraamilised kruusid kui ka palju muid unikaalseid kujundusi.

Olsson & Jensen on Rootsi sisekujundusettevõte, mis müüb vintage mööblit ja sisekujundust kauplustele kogu Rootsis ja mitmes riigis. 2006. aastal sai ettevõte alguse eesmärgiga luua tooteid, mis on omanäolised ja hoolikalt valitud, et luua iseloomu ja isikupärast tunnet detailidega, et igatseda kodu. Valik peaks inspireerima ja omama loomulikku kohta kodudes, kus on oluline disain, kvaliteet ja teadlikud valikud, kus üllatavad nii toode kui hind. Tere tulemast meile!

  bränd IDA sisustuspood www.idastuudio.ee

Rootsi bränd esitleb mitmekesist valikut kvaliteetset portselani, lampe ja eri stiilides koduaksessuaare, millel on mõjutusi kõigist maailma nurkadest. Siit leiad muuhulgas nii Olsson & Jenseni populaarsed keraamilised kruusid kui ka palju muid unikaalseid kujundusi.

  on Rootsi sisekujundusettevõte, mis müüb vintage mööblit ja sisekujundust kauplustele kogu Rootsis ja mitmes riigis. 2006. aastal sai ettevõte alguse eesmärgiga luua tooteid, mis on omanäolised ja hoolikalt valitud, et luua iseloomu ja isikupärast tunnet detailidega, et igatseda kodu. Valik peaks inspireerima ja omama loomulikku kohta kodudes, kus on oluline disain, kvaliteet ja teadlikud valikud, kus üllatavad nii toode kui hind. Tere tulemast meile!

9.00

Toode on laos olemas

-43%
Original price was: 7.00€.Current price is: 4.00€.

Toode on laos olemas

66.00

Saadavus: Tellimisel. Küsi täpsemat tarneaega info@idastuudio.ee

-48%
Original price was: 107.00€.Current price is: 56.00€.

Toode on laos olemas

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.