WIKHOLMFORM

 

Wikholmformil on lilleäris pikk ajalugu, mille on spetsiaalselt välja töötanud ettevõtte uued omanikud. Ettevõtte nimest Wikholmform on nüüdseks saanud ka eraldi bränd, mis on suunatud spetsiaalselt lillekaubandusele ja aianduskeskusele ning mis on nüüd Wikholmformi poolt eraldatud sõsarbrändist The Interior.

Silma piilumine kaunite esemetega, mis täidavad oma funktsiooni, on kindlasti hinge konditsiooniks. Teate, kui imeline ja energiat andev tunne on jalutada lopsakas aias, nuusutada lilli ja vürtse, maitsta värskeid puuvilju või süüa teha oma aia koostisosadega. Veetke aega pere ja lähedaste sõpradega terrassil või kasvuhoones, istutades lilli või köögivilju – kõike, mis on tänuväärne kingitus. Enda ümbritsemine kaunite toodetega, mis on ka funktsionaalsed, suurendab naudingut veelgi. Wikholmformi valikust leiate enamiku istutamiseks vajalikke asju, aeda ja õueruumi lillepoe või aianduskeskuse jaoks. Saadaval on kõike alates eksklusiivse disainiga vaasidest, pottidest, korvidest, kaunistustest ja paljust muust.

Paljud meie tooted on visandatud ja loodud meie enda disainerite meeskonna poolt. Eksklusiivsete Wikholmi kujunduste leidmiseks otsige Form by Wikholmformi logo.

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.