101 COPENHAGEN

101 Copenhagen on Taani disainibränd, mis asutati 2017. aastal. Oma visiooniga austada peent kvaliteeti ja viimistletud meisterlikkust, hõlmab kollektsioon mööblit, valgusteid ja aksessuaare ajatu, kuid modernse disainiga. Tõelise kirega materjalide ja rafineeritud tekstuuride, orgaaniliste vormide ja värvide vastu esitleb 101 Copenhagen nii Skandinaavia kui ka rahvusvaheliste interjööritundjate jaoks klassikat ja kohustuslikke uuendusi.

MEIE LOOVÕIT

101 Copenhageni disain on kindlalt juurdunud Skandinaavia pinnasesse ja toidetud Jaapani minimalistlikust esteetikast. Jagades rõhku kvaliteetsetele materjalidele, tehnikatele ja traditsioonidele, on Põhja ja Ida kohtumine tähelepanuväärne 101 Kopenhaageni terviklikes kogudes. Disaini lähenemine on dünaamiline ja seda iseloomustab väljendusvabadus – unikaalsete ja ajatute teoste loomine, tegemata järeleandmisi mängulisuses ja individuaalsuses.

MEIE DISAINERID

Tähelepanu detailidele ja ühine esteetikatunne on see, mis juhib 101 Copenhagen kahte peamist disainerit Tommy Hyldahli ja Kristian Sofus Hansenit. Ühendades nende tausta ja kogemused moetööstusest, Taani Kuninglikust Kaunite Kunstide Akadeemiast ja Jaapani reisidest, on minimalistliku, skulptuurilise ja kontseptuaalse disaini narratiiv kogu kollektsioonides ilmne.

Jaapanist pärit lihtsustatud inspiratsiooni tõlkimine ja muutmine Skandinaavia kontekstis seisneb kvaliteedi, pärandi ja materiaalsuse austamises, samas ei tohi kunagi teha kompromisse vormi ja funktsiooni osas. Kolmas disainer Nicolaj Nøddesbo, kes on omandanud arhitekti koolituse, lisab 101 Kopenhaageni kollektsiooni teadmisi uuenduslike valguslahenduste ja ajatute uuenduste kohta. 101 Kopenhaagen on kureeritud valik puutetundlikke, julgeid objekte, mis paistavad silma ja kogunevad tervikuks.

-12%
Original price was: 199.00€.Current price is: 175.00€.

Ainult 1 laos (saab järeltellida)

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.