Cooee alustas 2005. aastal juveelifirmana, mis tegeles pleksiklaasist materjaliga. Sari jõuab suure vaatajaskonnani ja edu järgmistel aastatel. 2015. aastal laienes ettevõte uutesse kategooriatesse ja on tänaseks üks juhtivaid, tunnustatud kaubamärke kodu interjööri ja aksessuaaride alal kogu Skandinaavias.

Pärast viljakat algust Põhjamaade turul sisenes ettevõte maailmaturule ja on hiljuti omandanud uusi kasvuvõimalusi.

Kuigi maailm on muutunud Cooee kollektsiooni koduks, jääb Cooee peakorter truuks oma juurtele Smålandi sügavustes. Siit sai alguse inspiratsioon ja teekond, mis jätkub eduka pereettevõttena. Meeskonna, toodete, teadmiste ja ladu orgaaniline laiendamine oma kasvuga.

Asutajad Catrine Åberg ja Henrik Åberg on Åbergi perekonna kolmas põlvkond, kes on pühendunud hästi disainitud toodete aluspõhimõttele ja on välja töötanud edasise koostöö kontseptsiooni mitme Skandinaavia eduka disaineriga. See on aidanud kaasa veelgi suuremale kollektsioonile, mida Cooee Design täna pakub.

Cooee Design tooted Eestis – IDA sisustuspoes KÕIK COOEE tooted KOHE laos olemas. Kiire tarne üle Eesti! Loo e-poes kasutaja ja saa-10% soodustust.

COOEE DESIGN

100.00

Saadavus: Tellimisel. Küsi täpsemat tarneaega info@idastuudio.ee

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Jätkates veebilehe kasutamist nõustute küpsistega.